Про нас

SimplJet Solution – це команда розробників що спеціалізується на створенні ефективних інструментів просування товарів і послуг в інтернеті. Компанія надає послуги в області веб-розробки, просування, підтримки сайтів та інтернет-реклами.

Хто ми:

Ми команда ентузіастів з практичним досвідом в інтернет-розробці, програмуванні, графічному та предметному дизайні, рекламі, маркетингу, фотографії, архітектурі, журналістиці та інших творчих сферарах.
Основу команди складають люди, за плечима яких десятки та сотні успішних втілених проектів в галузі розробки, цифрового маркетингу, розробці ефективних рекламних кампаній та інших цікавих речей, що дозволяють нашим клієнтам збільшувати прибуток вже з 2-го чи 3-гомісяця співпраці з нами.
Ми не женемось за клієнтами чи заробітком. Ми шукаємо не клієнтів, нам потрібні партнери. Ми заточені не на разові роботи а на тривалу співпрацю.
Ми - невелика компанія, тому не займаємось благодійністю та не хочемо витрачати час на пусті розмови, але ми любимо працювати з людьми, які чітко розуміють, що хочуть отримати на виході.
Принципово не працюємо з будь-якими політичними партіями, організаціями які пропагують насилля, розпусту та азартні ігри.

Чим можемо бути вам корисні:

Ми розробляємо реально ефективні, з привабливим дизайном, з використанням сучасних технологій - рішення. Тому ми не "переробляємо" чи "доробляємо" сайти, зроблені сторонніми розробниками.
Ми не складаємо комерційних пропозицій більш як 2 аркуша А4, проте ми за окрему оплату можемо для вас провести грунтовний аналіз конкурентів в інтернеті, та сформувати програму заходів для виходу в топ-10 пошуковиків по вашій тематиці.

Якщо ви обрали нас, то ви отримаєте:

  • робата над Вашим проектом відбувається за загальноприйнятими методологіями в IT розробці - Scrum (Agile), отже ви завжди "триматимите руку на пульсі"
  • якісна експертиза та консультації по проекту
  • можливість гнучкої системи оплати (погодинно, по блочно, по проектово, по етапно та ін.)
  • використання якісних та захищених серверів, хмарних сервісів, протоколів доступу, CMS
  • резервне копіювання ваших данних, захист від атак, технічних збоїв та ін.
  • маркетингова підтримка з відслідковуванням KPI та будь-яких інших параметрів по проекту