Контактна форма

СТО "Екопал"

Для нашого клієнта СТО "ЕКОПАЛ" був проведений комплекс робіт. До повного редизайну сайту ми вже встигли попрацювати над проектами фірми. Раніше ми розробили сайт компанії  з послугами СТО, газової заправної станції (АГЗС) та магазину автозапчастин - плюс функція замовлення - "Еко таксі" на сайті (новий напрямок, який розвивала тоді фірма).

На сайті було представленно усі послуги фірми, контакти, фото, прайс-листи на послуги ремонту автомобілів та ін. функції. Однією з цікавих функцій сайту стало замовлення "Еко таксі" on-line в місті Калуші та районі. Для користувачів та клієнтів була також розробленна функція відслідковування доїзду замовленого автомобіля по gps-трекерах, встановлених в автомобілях служби.

З часом, пріорітети фірми трохи змінились, напрямок "Еко таксі" перейшов на іншу фірму, у компанії з'явились деякі інші напрямки, а сайт технологічно на той час був вже трохи застарілий по деяких функціях.

Клієнт відкрив на території свого СТО, вперше у місті Калуші, - сучасну заправку для усіх типів електромобілів. Це не просто розетки і кабелі, -  а надсучасний суперчарджер, який дозволяє заряджати практично усі наявні на сьогодні в Україні електроавтомобілі швидко! Не за 4...5...6 годин чи ніч а за 30...50 хвилин!

Ми отримали задачі на розробку сайту, що передбачалала основні рішення:

1. 111

Портфоліо для СТО "Екопал", м. Калуш. На даній сторінці представлений перелік робіт, виконаних для станції швидкої зарядки електромобілів та СТО "ЕКОПАЛ"

 • повний редизайн старого сайту компанії "Екопал"
 • адаптація під мобільні пристрої та планшети
 • представлення нових послуг
 • збільшення комунікацій з клієнтами та відвідуваності сайту
 • однією з основних задач клієнта було - реклама нової послуги у м. Калуші. А саме відкриття пункту швидкої зарядки електромобілів SuperCharger
 1. технічний директор з web-розробки
 2. програміст
 3. web-дизайнер
 4. фотограф
 5. копірайтер з написання SEO текстів
 6. менеджер по роботі з клієнтами