Контактна форма
By Andriy
26 Лип. 2020

Створення інтернет-магазинів

На сьогоднішній день більша частина бізнесу переходить в інтернет. За рахунок багатьох факторів, та й ціна в інтернеті дешевша і купити фізично товар в інтернеті іноді набагато простіше ніж в звичайному, класичному магазині. Створення інтернет-магазину в Калуші, Франківську чи у Львові – це правильний крок для збільшення обсягів продажу ваших товарів на просторах мережі інтернет. Це шанс заявити про себе, як про надійну компанію, що йде в ногу з часом.

  • Інтернет-магазини доступні 24 години на добу, мільйони людей мають зараз доступ до інтернету на роботі, вдома та зі свого мобільного
  • Однією з найбільших переваг покупки в інтернет-магазині є можливість швидко шукати пропозиції товарів або послуг відомих брендів.
  • Низька собівартість створення та організації інтернет-магазину порівняно з класичною формою торгівлі

Навіщо витрачати кошти на оренду приміщень, створення вивісок, виготовлення зовнішньої реклами, коли для початку ведення бізнесу достатньо налагодити зв'язок з постачальниками, розробити інтернет-магазин в компанії «Сімпл Джет Солюшинз» та організувати оплати та доставки товарів до кінцевого покупця? До того ж, для реального магазину потрібно наймати персонал, а в інтернет-магазині усе набагато простіше. Зручна, інтуїтивно зрозуміла структура інтернет-магазину, в розробці якого з радістю візьме участь SimplJet Solutions у Львові, Івано-Франківську чи Тернополі допоможе максимально швидко вашому покупцеві знайти товар на сайті та здійснити замовлення.

Для того, щоб збільшити продажі, охопити широкий ринок споживачів і розширити ваш бізнес вам потрібен якісний і продуманий інтернет-магазин, розроблений з нуля і втсановлений на швидкий та надійний хостінг. Також вашому інтернет-магазину для адміністрування та управління товарами на сайті знадобиться якісна CMS (система управління сайтом). Якщо вас цікавить інтернет-магазин, який реально продаватиме, сайт на безкоштовному конструкторі типу WIX чи Tilda вам точно не підійде, - тут тільки індивідуальна розробка.

Читайте також: «Плюси і мінуси конструкторів сайтів»

Значний досвід в інтернет-розробці, дозволяє нам створити інтернет-магазин, який може перевершити по десяткам та сотням показників подібні сайти ваших конкурентів.

Створення інтернет-магазину з урахуванням пошукової оптимізації (SEO) дасть вам в майбутньову високий рейтинг в видачі пошуковиків, а отже цільва аудиторія вашого інтернет-магазину зростатиме.

Якщо ви побажаєте масштабно вийти на ринок, заявити про себе і постійно нарощувати продажі на базі інтернет-магазину, команда SimplJet Solutions запезпечить вам повноцінну рекламу, постійну підтримку та постійне масштабування вашого проекту в інтернеті.

Керувати вмістом (наповненням: товарами, цінами, фото, наявністю, текстами, статтями) вашого магазину ви зможете і самі, завдяки установці сучасних систем управління сайтами (CMS) – так і з нашою допомогою.

Основні принципи, які ми використовуємо в роботі при створенні інтернет-магазинів:

Привабливість. При розробці нового інтернет-магазину ми розробимо для вас стильний, привабливий та унікальний дизайн.

Простота в користуванні. Покупцям не доведеться довго розбиратись в структурі інтернет-магазину, вони все знайдуть швидко і максимально просто за мінімальну кількість кліків по сайту.

Функціонал. Інтернет-магазин, розроблений нами в місті Калуші, забезпечить вам такі ж можливості як і off-line магазин: товари на акції, бонуси, накопичувальні бали покупця, різні види оплати товару прямо в інтернеті, через платіжну систему на вашому сайті, продаж товарів в кредит, додавання товарів в «улюблені» та багато ін. Ми зможемо розробити та налаштувати усі ці модулі для вашого інтернет-магазину.

Адміністрування. Уся структура вашого магазину буде розроблена таким чином, щоб максимально спростити вам чи вашим менеджерам управління ним, товарами, замовленнями та усім іншим функціоналом.

При роботі над вашим проектом по створенні якісного інтернет-магазину ми проведемо експертизу конкурентного середовища у вашій галузі, розробимо дорожню карту по створенню, наповненню та розвитку вашого інтернет-проекту таким чином, щоб він приносив максимальний прибуток для вашого бізнесу, адже професійна розробка інтернет-магазину це гарантія того, що проект точно буде успішним!