UX/UI дизайн

Проектування інтерфейсів на основі досліджень користувацького досвіду та поведінки, графічний та веб-дизайн.

8 вимог якісного UX/UI-дизайну:

1. Зрозумілість (ясність)

В інтерфейсі немає двозначності, а текст та структура направляють користувача до мети: здійснення контакту з компанією чи оформлення кошика замовлень товарів на сайті

2. Лаконічність

Інтерфейс не перевантажений підказками, спливаючими вікнами та анімацією, зображення та фони сайту мають завантажуватись дуже швидко, в незалежності від того який пристрій користувач використовує для доступу в інтернет. Ставте собі запитання: «А чи потрібно це тут? Для чого?". Це допоможе сфокусувати увагу користувача на певному елементі.

3. Впізнаваність

Елементи дизайну мають легко сприйматись навіть якщо користувач бачить ваш сайт вперше. Робіть інтерфейс інтуїтивно зрозумілим. Наприклад, не фарбуйте кнопку підтвердження запиту / замовлення в помаранчевий, якщо на більшості сайтів вона зелена. Вийнятком може бути коли у фірмових кольорах логотипу присутній помаранчевий. В данному випадку працює "принцип світлофора": зелене - можна, затверджено, дозволено, підтверджено, помаранчевий - увага, приготуватись, зверніть увагу, червоний - заборона, не можливо виконати дію, максимальна увага і т.д.

4. Відклик (взаємодія)

Хороший інтерфейс реагує на дії користувача миттєво! На якісному сайті (при умові, що у вас більш-менш швидкий інтернет) усі посилання клікаються миттєво, сторінки, тексти та картинки завантажуються не довше 5 секунд! Більш глибше інтерфейс сайту має  миттєво реагувати на дії користувача на екрані прямо зараз: чи пройшла оплата, чи отримав менеджер заявку, чи надійшло повідомлення.

5. Стабільність

Дотримуйтесь стабільності для всіх розділів сайту та програми. Елементи інтерфейсу – меню та слайдери – повинні клікатись чи реагувати однаково на будь-якій сторінці сайту.

6. Естетика

Створений інтерфейс має бути візуально привабливим, щоб користувачеві було приємно працювати, ніщо його не дратувало і не відволікало від вирішення його задачі з якою він прийшов на сайт.

7.Ефективність

Крім зовнішньої привабливості гарний інтерфейс заощаджує час користувача і переводить його у потрібну точку (вкладку, сторінку) сайту чи додатку з мінімальними зусиллями.

8. Поблажливість

Навіть за найпродуманішого інтерфейсу жоден користувач не застрахований від помилки. Продумайте грамотні повідомлення у разі, якщо у користувача щось пішло не так. Це допоможе зберегти гроші, час та лояльність клієнтів у разі збою чи не відповідності певній сторінці сайту заявленим обіцянкам

Звернувшись до нашої команди зі своїм проектом ви отримаєте максимально якісний UX/UI-дизайн сайту, з урахуванням усіх вимог до web дизайну, що зазначені вище.

Запрошуємо до співпраці!

Запитай про вартість розробки дизайну сайту >>>